74. Muž ve sněhu
paspartováno, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 27,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč