113. 25 ks - Jak jsme žili a bojovali na Rusi : LINORYT
Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)
25 linoleových řezeb, vydal Památník odboje v Praze v roce 1925. Autorem Otta Matoušek, každý list signován autorem vpravo dole tužkou. V původních deskách.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1925
Šířka: 41 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 13.12.2018 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč