138. Dub
Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olejová tempera, materiál: karton
Šířka: 57,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 83 x 74 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 600 Kč