153. Dub

Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olejová tempera, materiál: karton
Šířka: 57,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 83 x 74 cm

Konec dražby: 26.11.2019 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 600 Kč