188. Šumavský motiv - Boubín

Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)

kresba uhlem, signováno vlevo dole na reversu autorský štítek, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 65 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč