188. Šumavský motiv - Boubín
Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)
kresba uhlem, signováno vlevo dole na reversu autorský štítek, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 65 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2018 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč