74. Přístav
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč