105. P.F. 1974
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno a číslováno 60/200 uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: 9 cm, výška: 9 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč