31. Praga caput Regni
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole 162/200
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 30 cm
Odhadní cena: 600 - 800 Kč
Konec dražby: 12.12.2018 18:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč