P.F. 1974

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

signováno a číslováno 60/200 uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: 9 cm, výška: 9 cm, rámování: 30 x 21,5 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč