226. Krajina

Autor: Jan Karel
(1914 Příbram - 1995 Příbram)

signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 16:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč