4. Krajina

Autor: Jan Karel
(1914 Příbram - 1995 Příbram)

signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 19:01 SELČ

Zbývá: 28d 9h 9m 3s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč