75. Kácení stromu
signováno vpravo dole, na reversu razítko
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč