76. Les
signováno vpravo dole
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 95 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč