75. Rotunda v České Třebové
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 71/100, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 42 x 29,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč