88. Květinové zátiší
Autor: František Šubrt
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč