76. Gobelín na stěnu

fragment gobelínového čalounění nebo výzdoby interiéru, napnuto na rám, olištováno
Šířka: 72,5 cm, výška: 114 cm, rámování: 117 x 75 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč