76. Hrbek - Portrét dívky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč