76. Les

signováno vpravo dole
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 95 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč