76. Muž s dýmkou
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 23 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 39 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč