Řezaný dřevěný rám

vnější rozměr 64 x 83,5 cm
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 83,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč