123. Cesta v zimě

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 55 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:32 SELČ

Zbývá: 1d 6h 8m 9s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč