Cestička z domova

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 27 cm

Konec dražby: 23.11.2021 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč