Jaro na vsi

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 88,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 76,5 x 102 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:48

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč