156. Jaro na vsi

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 88,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 76,5 x 102 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:48

Dosažená cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
12 500 Kč25.9.2018 20:43:39 (limit 25.9.2018 20:41:15)
12 500 Kč25.9.2018 20:43:39
11 500 Kč25.9.2018 20:40:40
10 500 Kč25.9.2018 20:40:29 (limit 25.9.2018 20:39:21)
10 000 Kč25.9.2018 20:40:29 (limit 25.9.2018 20:40:29)
9 000 Kč25.9.2018 20:39:21 (limit 25.9.2018 20:39:21)
8 500 Kč25.9.2018 20:31:42
8 000 Kč7.9.2018 13:52:43 (limit 6.9.2018 23:11:35)
8 000 Kč25.9.2018 20:31:42 (limit 6.9.2018 23:11:35)
7 500 Kč7.9.2018 13:52:43
7 000 Kč6.9.2018 23:11:35 (limit 6.9.2018 23:11:35)