156. Jaro na vsi

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 88,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 76,5 x 102 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:40

Aktuální cena: 8 000 Kč

Zbývá: 3d 5h 53m 43s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
8 000 Kč7.9.2018 13:52:43 (limit 6.9.2018 23:11:35)
7 500 Kč7.9.2018 13:52:43
7 000 Kč6.9.2018 23:11:35 (limit 6.9.2018 23:11:35)