21. U břehu
Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)
signováno vlevo dole, číslováno vpravo dole 21/500, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 48 x 56 cm volně
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč