27. Cesta
Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč