74. Cesta

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 60 cm, výška: 43 cm, rámování: 50 x 67 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:13 SEČ

Zbývá: 4d 5h 2m 5s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč