Mlýn

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 26 x 40,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč