Zahrada v zimě

Autor: Venda Truhlářová

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:24

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč