128. Zahrada v zimě

Autor: Venda Truhlářová

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:24

Dosažená cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (20)

částkapříhoz
3 800 Kč25.9.2018 20:19:25 (limit 25.9.2018 20:14:57)
3 700 Kč25.9.2018 20:19:25
3 600 Kč25.9.2018 20:17:48 (limit 25.9.2018 20:14:57)
3 500 Kč25.9.2018 20:17:48
3 400 Kč25.9.2018 20:17:44 (limit 25.9.2018 20:14:57)
3 300 Kč25.9.2018 20:17:44
3 200 Kč25.9.2018 20:17:41 (limit 25.9.2018 20:14:57)
3 100 Kč25.9.2018 20:17:41
3 000 Kč25.9.2018 20:16:41 (limit 25.9.2018 20:14:57)
2 900 Kč25.9.2018 20:16:41
2 800 Kč25.9.2018 20:14:57 (limit 25.9.2018 20:14:57)
2 700 Kč25.9.2018 20:13:18
2 600 Kč25.9.2018 20:11:36
2 500 Kč25.9.2018 20:10:45
2 400 Kč25.9.2018 20:09:29