128. Zahrada v zimě

Autor: Venda Truhlářová

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:12

Aktuální cena: 1 900 Kč

Zbývá: 3d 5h 25m 19s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 900 Kč18.9.2018 16:51:14