112. Dáma s kloboučkem

Autor: Dana Sokolová
(1929 Hradec Králové)

Signováno uvnitř plastiky
Technika: plastika, materiál: glazovaná keramika
Výška: 47,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč