4. Dívka s kyticí

Autor: Dana Sokolová
(1929 Hradec Králové)

signováno vlevo dole, na reversu fragment autorského štítku, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 99,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 09.09.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč