130. Kytice ve váze

Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)

signováno vpravo dole, původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 58 cm, rámování: 75,5 x 59

Konec dražby: 25.09.2018 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč