111. Borovice

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

signováno a datováno vpravo dole, původní rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1905
Šířka: 29 cm, výška: 27 cm, rámování: 31 x 32 cm

Konec dražby: 17.04.2019 23:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč