77. Boží muka
pohlednice, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 13,5 x 18,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč