125. Koclířov

Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 61 cm, výška: 38 cm, rámování: 56,5 x 79,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:22 SELČ

Zbývá: 0d 0h 13m 23s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč