125. Koclířov
Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 61 cm, výška: 38 cm, rámování: 56,5 x 79,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč