13. Bláto u Branné
Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)
signováno vpravo dole, datováno 45, na reversu na napínacím rámu autorský přípis, ověřeno a konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně, datace: 1945
Šířka: 42 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 60 x 71 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 06.11.2018 18:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 200 Kč