62. Deštivo na Břilickém
Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1970
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 39,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč