93. Rákosí na rybníce

Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

Signováno vpravo dole pod rámem, na reversu autorský popisek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 31 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč