77. Ráno - Morning
signováno vpravo dole W.O. B., rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 76 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč