77. Strom - Kovář
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 76 cm, rámování: 86 x 71 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč