77. Stromy v parku

Signováno vpravo dole tužkou a v tisku, číslováno vlevo dole 67/100, volný list v papartě.
Technika: dřevoryt
Šířka: 12,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 21 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč