77. Zátiší

na reversu autorský štítek a přípis, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 33,5 x 39,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč