487. Zvířata

Autor: Emanuel Litoš
(1912 Praha - ?)

tepaný měděný plechový reliéf, signováno vlevo dole, orámováno dřevěnou lištou
Materiál: měď
Šířka: 100 cm, výška: 27 cm

Konec dražby: 14.07.2019 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč