Zátiší

Autor: Eva Míčková
(1946 Praha)

jedná se o školní práci z Umělecko průmyslové školy, kde Eva Mičková, ještě jako rozená Dürrová studovala, na reversu na napínacím rámu jméno Dürrová, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč