Vegetace

Autor: Bohuslava Olešová
(1951 Český Těšín)

signováno a datováno na reversu tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 45,5 x 59,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč