210. Krajina v Hubové

Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 82 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:34

Aktuální cena: 3 000 Kč

Zbývá: 3d 6h 48m 43s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
3 000 Kč19.9.2018 19:48:20
2 900 Kč19.9.2018 06:22:34
2 800 Kč18.9.2018 20:05:11
2 700 Kč18.9.2018 17:04:49
2 600 Kč13.9.2018 20:59:54
2 500 Kč10.9.2018 20:36:31