210. Krajina v Hubové

Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 82 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:41

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

částkapříhoz
7 500 Kč25.9.2018 21:36:23
7 000 Kč25.9.2018 21:34:15
6 500 Kč25.9.2018 21:32:40
6 000 Kč25.9.2018 21:32:31
5 500 Kč25.9.2018 21:31:44
5 000 Kč25.9.2018 21:31:37
4 900 Kč25.9.2018 21:31:16
4 800 Kč25.9.2018 21:30:32
4 700 Kč25.9.2018 21:30:20
4 600 Kč25.9.2018 21:30:16
4 500 Kč25.9.2018 21:29:25
4 400 Kč25.9.2018 21:23:24
4 300 Kč25.9.2018 04:44:59
4 200 Kč24.9.2018 19:12:05
4 100 Kč24.9.2018 19:12:02 (limit 24.9.2018 16:37:53)