211. Krajina v Hubové
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 82 cm
Konec dražby: 25.09.2018 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč