92. Krajina u Hubové
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 82 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč