195. Důl Petr Bezruč
Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1953
Šířka: 38 cm, výška: 24 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 25.09.2018 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč