Portrét

Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)

signováno a datováno vlevo dole,
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 41 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč